Maľovanka o soľných ovciach

Dátum pridania:  06.03.2017

Počas jarných prázdnin sme si pre malých, ale aj veľkých pripravili krásnu sériu maľovaniek, ktoré sa viažu na legendárne príbehy z našej hry do mobilu a tabletu, ktorú si môžeš zdarma nainštalovať a zažiť s ňou skvelé dobrodružstvá pri lokalizovaní sa na konkrétnych krásnych miestach v Prešovskom kraji pomocou GPS v tvojom mobile. Pokračujeme s maľovankou a príbehom o soľných ovciach:

"Neďaleko Prešova žil kedysi mladý statočný pastier Michal. Jedného dňa po búrke prichýlil na svojom salaši troch pocestných. Aké bolo jeho prekvapenie, keď ráno vyšiel z koliby von a jeho ovečky na opačnom konci lúky stáli ako soľné stĺpy. Bodaj by nie, keď sa cez noc soli napásli. A čo bolo ďalej? Soľné bane známe široko ďaleko. Dostaň sa k soli spolu s pastierom Michalom a buď legendou v hre LEGENDARIUM a LEGENDARIUM2!"

Lokalizovať sa v hrách môžeš na týchto miestach:
Lanové centrum Outdoorpark, Prešov
Múzeum NKP Solivar, Prešov
Krajské múzeum v Prešove
Zlá diera - jaskyňa

Klikni a stiahni si full HD pozadie do svojho mobilu, tabletu alebo počítača.


Maľovanku si stiahni do svojho PC a vytlač. Budeme radi, ak nám svoju vymaľovanú maľovanku odfotíš a pošleš do správy na našej Facebook stránke LEGENDARIUM.

Klikni a stiahni si do svojho zariadenia.

Ďalšie maľovanky budeme pridávať postupne aj do sekcie Na stiahnutie, takže sa máte na čo tešiť priatelia. My už tvrdo makáme na novom pokračovaní hry Legendarium. Tešíme sa na vaše fotky v správe na našom facebooku!