Uži si leto plné zážitkov a vyhraj super ceny

Dátum pridania:  26.06.2019

Poď aj ty na výlet a vyhraj ceny pre celú rodinu! Pobyty v hoteloch a penziónoch, vstupy do wellness, do aquaparkov a na množstvo atrakcií. Navyše už počas výletov môžeš získavať zľavy na vstupné.

Ako na to?

Neseď doma a zaži spolu s rodinou dobrodružné leto s legendami. Spolu 20 legendárnych hrdinov ťa zavedie na miesta, kde môžeš vidieť a zažiť samé zaujímavé veci. Hrady, 3D atrakcie, trickartová galéria, kúpaliská a aquaparky, kaštiele, jaskyne, skanzeny, lanové dráhy a mnoho iného. Na viac ako 50 miestach získaš zadarmo ku vstupnému súťažné nálepky a tiež komiks s príbehom o miestnej legende.

Súťažné nálepky zbieraj a nalepuj na zadnú stranu komiksu. Po splnení garantovaných hraníc získaš zľavy na ďalšie vstupy, napríklad aj do AquaCity Poprad či na Chodník korunami stromov.

A to nie je všetko!

LEGENDARIUM ti prináša aj možnosť vyhrať hodnotné ceny v záverečnom žrebovaní. Pošli stranu so zozbieranými nálepkami do súťaže, ktorá trvá od 15. 6. do 15. 9. 2019. Spolu môžeš nazbierať 40 nálepiek, čo znamená 40 lístkov s tvojím menom v žrebovaní. Stačí však, aj keď pošleš len jednu nálepku. Možno to budeš práve ty, na koho sa usmeje šťastena a vyhráš pobyt pre celú rodinu, vstupy na atrakcie, do aquaparkov a kúpalísk na ďalšiu letnú sezónu alebo fajnový wellness na víkend. Zoznam cien

Pozri si miesta, na ktorých môžeš získať komiks a súťažné nálepky a uži si výlety podľa tvojej chuti. Všetky miesta s výletmi nájdeš TU: https://legendarium.info/zbieraj-nalepky


Ambasádorom cestovania s legendami je moderátor a cestovateľ Gregor Mareš. Spolu s deťmi a priateľmi putuje za legendami a zbiera nálepky.

LEGENDARIUM je aj na Facebooku

Pridaj si legendy na Instagrame