Vyhraj rodinný pobyt v klimatických kúpeľoch Smerdžonka

Dátum pridania:  18.07.2017

Z historických zdrojov je známe, že začiatkom 14. storočia prišli do tohto kúta Slovenska najskôr mnísi Kartuziáni a po nich Kamaldulovia. Keďže sa členovia týchto rádov venovali pestovaniu a zberu liečivých rastlín, výrobe liekov a liečeniu chorých, začali ako prví túto minerálnu vodu využívať v liečiteľskej praxi. Najslávnejším z nich bol kamaldulský mních, známy pod menom Cyprián, podľa ktorého sa táto oblasť nazýva aj krajom lietajúceho mnícha Cypriána. Zaži dobrodružstvo na vlastnej koži, keď sa vydáš po stopách mnícha Cypriáana lokalizovaním sa v hre LEGENDARIUM GO! a zbieraním nálepiek do stolovej hry LEGENDARIUM.

LEGENDARIUM vám ponúka výherný darčekový poukaz pre 2 dospelé osoby a 2 deti na 2 noci v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka s ubytovaním v DOME ZDRAVIA pre 2 osoby a 2 deti na 2 noci s raňajkami.

Zavítajte do výnimočných klimatických kúpeľov v objatí najmenšieho národného parku na Slovensku. V krásnom prostredí Pienin si môžete užiť rôznorodé výlety do okolia, na ktoré len tak nezabudnete. Vďaka oddychovým a športovým zónam či voľnočasovým aktivitám a možnostiam absolvovať liečebné a relaxačné procedúry sa nudiť v KÚPEĽOCH ČERVENÝ KLÁŠTOR Smerdžonka zaiste nebudete.


Navštívte vybrané miesta LEGENDARIA a získajte nálepku do stolovej hry LEGENDARIUM. Nálepku získate po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získate, tým väčšiu šancu máte na výhru jednej z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získate PEXESO LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžete nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s vašim menom v záverečnom žrebovaní.

Stolovú hru a kontrolný leták na ústrižky získate na miestach, ktoré vydávajú nálepky. Viac info TU

Nezabudnite si nainštalovať aj hru LEGENDARIUM GO! a lokalizovať sa v nej aj v tomto krásnom areáli a na ďalších vyše 80 nápadoch na výlety. V aplikácií nájdete aj zábavné úlohy do stolovej hry LEGENDARIUM, ale aj odmeny v podobe zliav na vstupné do vybraných turistických atrakcií. A to nieje všetko, už za 2 lokalizácie získate odmenu v podobe zvukovej rozprávky, ktorú nahrali známi herci z Divadla Jonáša Záborského v Prešove v réžii Martina Husovského. Zažite nezabudnuteľné leto s celou rodinou a kamarátmi v Prešovskom kraji. Zoznam GPS lokalizácií nájdete TU.