Vyhraj rodinný pobyt v malebnom Ždiari

Dátum pridania:  17.07.2017

Hotel Bachledka**** Strachan Vám ponúka dokonalú kombináciu moderny a histórie, ideálnu polohu priamo v centre strediska SKI a SUN BACHLEDOVA s dostupnosťou atraktivít tatranského regiónu. Nábytok s čistými líniami v tradičnom a modernom štýle dohromady je prispôsobený charakteru horského hotela a dotvára prívetivú atmosféru v harmónii s prírodou.LEGENDARIUM vám ponúka výherný darčekový poukaz pre 2 dospelé osoby a 2 deti na 2 noci v tomto prekrásnom štvorhviezdičkovom hotely.

Zažite aj vy nezabudnuteľné Leto v Ždiari!


Navštívte vybrané miesta LEGENDARIA a získajte nálepku do stolovej hry LEGENDARIUM. Nálepku získate po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získate, tým väčšiu šancu máte na výhru jednej z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získate PEXESO LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžete nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s vašim menom v záverečnom žrebovaní.

Stolovú hru a kontrolný leták na ústrižky získate na miestach, ktoré vydávajú nálepky. Viac info TU

Nezabudnite si nainštalovať aj hru LEGENDARIUM GO! a lokalizovať sa v nej aj v tomto krásnom hotely v malebnej tatranskej dedinke a na ďalších vyše 80 nápadoch na výlety. V aplikácií nájdete aj zábavné úlohy do stolovej hry LEGENDARIUM, ale aj odmeny v podobe zliav na vstupné do vybraných turistických atrakcií. A to nieje všetko, už za 2 lokalizácie získate odmenu v podobe zvukovej rozprávky, ktorú nahrali známi herci z Divadla Jonáša Záborského v Prešove v réžií Martina Husovského. Zažite nezabudnuteľné leto s celou rodinou a kamarátmi v Prešovskom kraji. Zoznam GPS lokalizácií nájdete TU.