O projekte

Spoznaj najkrajší kraj Slovenska cez legendárne postavy, tajomných hrdinov i strašidelné príbehy.

LEGENDARIUM – to sú dobrodružstvá pätnástich hrdinov, ktorí Ťa zavedú na miesta, ktoré musíš vidieť!
Hraj hru, zbieraj nálepky do stolovej hry a vyhraj jednu zo super cien! LEGENDARIUM predstavuje prostredníctvom legendárnych postavičiek zaujímavé miesta Prešovského kraja, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

Ako LEGENDARIUM funguje?

MOBILNÁ HRA – Stiahni si mobilnú hru LEGENDARIUM GO! a zaži dobrodružstvá pätnástich hrdinov v napínavých minihrách. Každá postavička Ti ponúkne lokalizácie na miestach, ktoré sa viažu k legende. Keď na tieto miesta vycestuješ a zlokalizuješ sa na nich v hre, získaš body do súťaže. Prekonaj bodové hranice za lokalizácie a získaj skvelé ceny:

25 bodov – 50 % zľava na vstup Ľubovniansky hrad a skanzen, Stará Ľubovňa
50 bodov – 50 % zľava na vstup Slovenské opálové bane
75 bodov – 50 % zľava na vstup Thermal Park Vrbov
100 bodov – vstup do AquaCity Poprad

Hra LEGENDARIUM GO! ponúka 84 lokalizácií. Hru si môžeš stiahnuť úplne zadarmo.

PRÍBEHY LEGENDÁRNYCH HRDINOV – Už za dve lokalizácie v mobilnej hre sa ti odomkne nahrávka legendy. Pätnásť príbehov pripravili známi herci z Prešovského kraja pod vedením Martina Husovského!

Súťaž trvá do 11. septembra 2017.

App Store - LEGENDARIUM GO!Google play - LEGENDARIUM GO!

ZBIERAJ NÁLEPKY– Navštív vybrané miesta LEGENDARIA a získaj nálepku do stolovej hry LEGENDARIUM. Nálepku získaš po zaplatení vstupného. Čím viac nálepiek hrdinov získaš, tým máš väčšiu šancu vyhrať jednu z množstva cien! Ako bonus už za 6 súťažných nálepiek získaš PEXESO LEGENDARIUM zadarmo! Spolu môžeš nazbierať až 30 nálepiek, čo znamená 30 lístkov s Tvojím menom v záverečnom žrebovaní. Stolovú hru získaš na miestach, ktoré vydávajú nálepky. Súťaží sa o rodinné pobyty v hoteloch a penziónoch v Prešovskom kraji, wellness pobyty, tablety a vstupy do aquaparkov a kúpalísk. Súťaž trvá do 11. septembra 2017. Viac

FOTOPOSTAVIČKY – Odfoť sa so svojimi obľúbenými hrdinami pri fotopostavičkách, ktoré nájdeš v pätnástich lokalitách LEGENDARIA.